KNH Chomutov
KNH Chomutov

4. kolo, Po 28.9.2020 10:00

NH Řevnice22
KNH Chomutov18

KNH Litvínov

3. kolo, So 26.9.2020 10:00

KNH Chomutov10
KNH Litvínov0

KNH Spoje Praha

1. kolo, Ne 13.9.2020 12:00

KNH Chomutov20
KNH Spoje Praha14

KNH Spoje Praha

1. kolo, Po 2.9.2019 23:00

KNH Chomutov22
KNH Spoje Praha16

KNH Chomutov

1. kolo, Po 2.9.2019 23:00

TJ Avia Čakovice B18
KNH Chomutov17

KNH Chomutov

1. kolo, Po 2.9.2019 23:00

TJ Stará Huť15
KNH Chomutov14

KNH Chomutov

1. kolo, Po 2.9.2019 23:00

NH Řevnice22
KNH Chomutov18

TJ Spartak Modřany B

1. kolo, Po 2.9.2019 23:00

KNH Chomutov20
TJ Spartak Modřany B14

Sokol Bakov n/ Jizerou

1. kolo, Po 2.9.2019 23:00

KNH Chomutov26
Sokol Bakov n/ Jizerou17

KNH Chomutov

5. kolo, So 18.5.2019 08:30

Baník Most NH B21
KNH Chomutov25

TJ Spartak Modřany B

7. kolo, So 24.10 10:00

KNH Chomutov
TJ Spartak Modřany B

Restart na Cihle - Turnaj žen a mužů

Restart na Cihle - Turnaj žen a mužů

O víkendu 20.6. - 21.6.2020 proběhne v našem areálu první turnaj v národní házené, kterého se zúčastní řada ligových družstev.

Od 9:00 se v areálu na Cihlářské rozběhne turnaj žen, kdy naše děvčata změří své síly se soupeřkami z Tymákova, Přeštic, Blovic a Ejpovic. V mužském turnaji se poté s naším celkem utkají družstva Žatce, Mostu a Litvínova. Nedílnou součástí házenkářské soboty bude i předání ocenění mládežnickým celkům KNH Chomutov, které proběhne zhruba kolem 16:45. V neděli pak vyběhnou k utkáním mládežníci, kdy se odehrají 2 nejočekávanější utkání sezony, RODIČE x DĚTI a TRENÉŘI x DĚTI.

 

Rozlosování turnaje

ŽENY 20.06.2020 9:00 9:45 KNH Chomutov Přeštice 2x20min
20.06.2020 9:45 10:30 Ejpovice Tymákov 2x20min
20.06.2020 10:30 11:15 Blovice KNH Chomutov 2x20min
20.06.2020 11:15 12:00 Přeštice Ejpovice 2x20min
20.06.2020 12:00 12:45 Tymákov Blovice 2x20min
20.06.2020 12:45 13:30 Ejpovice KNH Chomutov 2x20min
20.06.2020 13:30 14:15 Přeštice Blovice 2x20min
20.06.2020 14:15 15:00 KNH Chomutov Tymákov 2x20min
20.06.2020 15:00 15:45 Blovice Ejpovice 2x20min
20.06.2020 15:45 16:30 Tymákov Přeštice 2x20min
    16:40 16:50 Vyhlášení výsledků turnaje žen  
             
MUŽI 20.06.2020 17:00 17:45 KNH Chomutov KNH Litvínov 2x20min
20.06.2020 17:50 18:35 TJ Žatec Baník Most 2x20min
20.06.2020 18:40 19:25 TJ Žatec KNH Chomutov 2x20min
20.06.2020 19:30 20:15 Baník Most KNH Litvínov 2x20min
20.06.2020 20:20 21:05 KNH Litvínov TJ Žatec 2x20min
20.06.2020 21:10 21:55 KNH Chomutov Baník Most 2x20min
    22:00   Vyhlášení výsledků turnaje mužů

Diskuze

Tabulka

1. TJ Stará Huť 3 64:50 6
2. NH Řevnice 4 77:70 6
3. KNH Chomutov 3 48:36 4
4. Sokol Bakov n/ Jizerou 1 25:8 2
5. TJ Avia Čakovice B 4 50:74 2
6. KNH Spoje Praha 2 32:38 1
7. TJ Spartak Modřany B 2 32:38 1
8. KNH Litvínov 3 39:53 0

Kompletní tabulka

SEA - Chomutov, s.r.o. Chomutov Ústecký Kraj Pivovar Karásek a Stülpner Klenoty Provazník STRIX Chomutov Svaz NH Vyber Pohár.eu JAKO sport Kempa Pro-idea s.r.o.

TOPlist Počet návštěv: 11558
Posledních 30 dnů: 437 | Posledních 7 dnů: 46 | Poslední den: 9

© 2020 KNH Chomutov | Všechna práva vyhrazena | chomutovknh@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne