KNH Chomutov
KNH Spoje Praha

1. kolo, Po 02.09 23:00

KNH Chomutov22
KNH Spoje Praha16

KNH Chomutov

1. kolo, Po 02.09 23:00

TJ Avia Čakovice B18
KNH Chomutov17

KNH Chomutov

1. kolo, Po 02.09 23:00

TJ Stará Huť15
KNH Chomutov14

KNH Chomutov

1. kolo, Po 02.09 23:00

NH Řevnice22
KNH Chomutov18

TJ Spartak Modřany B

1. kolo, Po 02.09 23:00

KNH Chomutov20
TJ Spartak Modřany B14

Sokol Bakov n/ Jizerou

1. kolo, Po 02.09 23:00

KNH Chomutov26
Sokol Bakov n/ Jizerou17

KNH Chomutov

5. kolo, So 18.05 08:30

Baník Most NH B21
KNH Chomutov25

KNH Chomutov B

5. kolo, So 18.05 08:30

KNH Chomutov24
KNH Chomutov B16

Baník Most NH B

4. kolo, So 27.04 13:00

KNH Chomutov17
Baník Most NH B18

KNH Chomutov B

4. kolo, So 27.04 13:00

KNH Chomutov25
KNH Chomutov B20

Restart na Cihle - Turnaj žen a mužů

Restart na Cihle - Turnaj žen a mužů

O víkendu 20.6. - 21.6.2020 proběhne v našem areálu první turnaj v národní házené, kterého se zúčastní řada ligových družstev.

Od 9:00 se v areálu na Cihlářské rozběhne turnaj žen, kdy naše děvčata změří své síly se soupeřkami z Tymákova, Přeštic, Blovic a Ejpovic. V mužském turnaji se poté s naším celkem utkají družstva Žatce, Mostu a Litvínova. Nedílnou součástí házenkářské soboty bude i předání ocenění mládežnickým celkům KNH Chomutov, které proběhne zhruba kolem 16:45. V neděli pak vyběhnou k utkáním mládežníci, kdy se odehrají 2 nejočekávanější utkání sezony, RODIČE x DĚTI a TRENÉŘI x DĚTI.

 

Rozlosování turnaje

ŽENY 20.06.2020 9:00 9:45 KNH Chomutov Přeštice 2x20min
20.06.2020 9:45 10:30 Ejpovice Tymákov 2x20min
20.06.2020 10:30 11:15 Blovice KNH Chomutov 2x20min
20.06.2020 11:15 12:00 Přeštice Ejpovice 2x20min
20.06.2020 12:00 12:45 Tymákov Blovice 2x20min
20.06.2020 12:45 13:30 Ejpovice KNH Chomutov 2x20min
20.06.2020 13:30 14:15 Přeštice Blovice 2x20min
20.06.2020 14:15 15:00 KNH Chomutov Tymákov 2x20min
20.06.2020 15:00 15:45 Blovice Ejpovice 2x20min
20.06.2020 15:45 16:30 Tymákov Přeštice 2x20min
    16:40 16:50 Vyhlášení výsledků turnaje žen  
             
MUŽI 20.06.2020 17:00 17:45 KNH Chomutov KNH Litvínov 2x20min
20.06.2020 17:50 18:35 TJ Žatec Baník Most 2x20min
20.06.2020 18:40 19:25 TJ Žatec KNH Chomutov 2x20min
20.06.2020 19:30 20:15 Baník Most KNH Litvínov 2x20min
20.06.2020 20:20 21:05 KNH Litvínov TJ Žatec 2x20min
20.06.2020 21:10 21:55 KNH Chomutov Baník Most 2x20min
    22:00   Vyhlášení výsledků turnaje mužů

Diskuze

Tabulka

1. NH Řevnice 6 127:97 12
2. TJ Stará Huť 6 120:96 9
3. KNH Chomutov 6 117:102 6
4. TJ Avia Čakovice B 6 101:111 5
5. Sokol Bakov n/ Jizerou 6 117:126 4
6. KNH Spoje Praha 6 102:112 4
7. TJ Spartak Modřany B 6 76:116 2

Kompletní tabulka

SEA - Chomutov, s.r.o. Chomutov Ústecký Kraj Pivovar Karásek a Stülpner Klenoty Provazník STRIX Chomutov Svaz NH Vyber Pohár.eu JAKO sport Kempa Pro-idea s.r.o.

TOPlist Počet návštěv: 9702
Posledních 30 dnů: 254 | Posledních 7 dnů: 27 | Poslední den: 2

© 2020 KNH Chomutov | Všechna práva vyhrazena | chomutovknh@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne