7. kolo, Ne 9.10.2022 00:00

1.liga ženy19
TJ Avia Čakovice22

Druhý zápas žen skončil vítězstvím

V pátek 7.04.2023 od 13:30 se uskutečnilo utkání mezi Baníkem Most a KNH Chomutov.

Naše ženy zajížděly v pátek k nedalekému soupeři Baník Most NH.

Útkání začalo později kvůli absenci rozhodčího, který bohužel nepřijel, takže se muselo čekat na náhradního rozhodčího.

Začátek utkání byl vyrovnaný na obou stranách, kdy se skóre přehupovalo z jedné strany na druhou. V polovině prvního poločasu ale bohužel nedařilo chomutovského útoku se prosadit a to soupeř dokázal potrestat. I přes veškerou snahu našich žen skončil poločas se skórem pro domácí tým 8:4.

Po radách od obou trenérů o přestávce a vyhecování žen mezi sebou začal druhý poločas pro naše ženy lépe. Začalo se dařit střelecky, kdy po každém vynešeném balónu od obrany nebo od brankařky dokázali ženy vstřelil branku. Ve druhém poločase byla vidět síla a týmový duch, které naše ženy ukazují tuto sezónu a i to jim pomohlo vyrovnat stav ve druhém poločase. Po výborném výkonu brankařky Terky Huňadyové a celé obrany se podařilo také díky skvělému útoku odskočit od 2 branky. To už si naše ženy dokázali pohlídat a tak porazili Most 10:8.

Ženám gratulujeme za výkon a také za to, že nikdy se nemá nic dopředu vzdávat.