KNH Chomutov
KNH Chomutov

4. kolo, Po 28.9.2020 10:00

NH Řevnice22
KNH Chomutov18

KNH Litvínov

3. kolo, So 26.9.2020 10:00

KNH Chomutov10
KNH Litvínov0

KNH Spoje Praha

1. kolo, Ne 13.9.2020 12:00

KNH Chomutov20
KNH Spoje Praha14

KNH Spoje Praha

1. kolo, Po 2.9.2019 23:00

KNH Chomutov22
KNH Spoje Praha16

KNH Chomutov

1. kolo, Po 2.9.2019 23:00

TJ Avia Čakovice B18
KNH Chomutov17

KNH Chomutov

1. kolo, Po 2.9.2019 23:00

TJ Stará Huť15
KNH Chomutov14

KNH Chomutov

1. kolo, Po 2.9.2019 23:00

NH Řevnice22
KNH Chomutov18

TJ Spartak Modřany B

1. kolo, Po 2.9.2019 23:00

KNH Chomutov20
TJ Spartak Modřany B14

Sokol Bakov n/ Jizerou

1. kolo, Po 2.9.2019 23:00

KNH Chomutov26
Sokol Bakov n/ Jizerou17

KNH Chomutov

5. kolo, So 18.5.2019 08:30

Baník Most NH B21
KNH Chomutov25

Finálový turnaj mládeže opět po roce v Chomutově

Finálový turnaj mládeže opět po roce v Chomutově

Skoro přesně po roce se v chomutovském sportovním areálu Cihla představí nejlepší republikový národní házenkáři v kategorii dorostenců. Je nám obrovskou ctí, že se do této společnosti můžeme řadit i my, KNH Chomutov.

V termínu od pátku 27.8.2021 do neděle 29.8.2021 se v rámci třídenního zápolení, na jehož konci se nejlepší tým bude pyšnit titulem Mistr ČR v národní házené, představí 6 nejlepších družstev z celé republiky. Severočeskou oblast budou reprezentovat domácí KNH Chomutov, středočeskou oblast Sokol Bakov, západočeskou oblast TJ Božkov, východočeskou Sokol Krčín, jihomoravskou Autonot Jihlava a severomoravskou SK Studénka. Po další sezoně, která byla velice nejpříznivě poznamenána pandemií COVIDu-19, se na přelomu května a června rozjely soutěže v jednotlivých oblastech, aby každý region mohl vyslat svého nejlepšího zástupce.

  

Jízdní řád turnaje:

PÁTEK   UDÁLOST
14:00   ZAHÁJENÍ TURNAJE
14:30   BAKOV CHOMUTOV
15:45   BOŽKOV JIHLAVA
17:00   STUDÉNKA KRČÍN
SOBOTA      
8:00   KRČÍN JIHLAVA
9:15   BAKOV STUDÉNKA
10:30   CHOMUTOV BOŽKOV
11:45   KRČÍN BAKOV
14:00   JIHLAVA CHOMUTOV
15:15   STUDÉNKA BOŽKOV
16:30   CHOMUTOV KRČÍN
17:45   BAKOV BOŽKOV
NEDĚLE      
8:00   JIHLAVA STUDÉNKA
9:15   BOŽKOV KRČÍN
10:30   STUDÉNKA CHOMUTOV
11:45   JIHLAVA BAKOV
13:00   SLAVNOSTNÍ ZAKONČENÍ

Nad řádným průběhem turnaje bude bdít ředitel akce, pan Jaroslav Bukovský ze Žatec.

Jednotlivá utkání budou řídit zkušení ligoví rozhodčí Lukáš Jáneš a Milan Erhart, oba z Modřan, Michala Barabáš z Podlázek a Zdeněk Kalčík z Ejpovic.

Doufejme, že se také umoudří předpověď počasí a nad areálem alespoň na chvilku vysvitnou sluneční paprsky.

 

Všichni přátelé sportu jste do areálu zváni.

Diskuze

Tabulka

1. TJ Stará Huť 3 64:50 6
2. NH Řevnice 4 77:70 6
3. KNH Chomutov 3 48:36 4
4. Sokol Bakov n/ Jizerou 1 25:8 2
5. TJ Avia Čakovice B 4 50:74 2
6. KNH Spoje Praha 2 32:38 1
7. TJ Spartak Modřany B 2 32:38 1
8. KNH Litvínov 3 39:53 0

Kompletní tabulka

SEA - Chomutov, s.r.o. Chomutov Ústecký Kraj Pivovar Karásek a Stülpner Klenoty Provazník STRIX Chomutov Svaz NH Vyber Pohár.eu JAKO sport Kempa Pro-idea s.r.o.

TOPlist Počet návštěv: 13205
Posledních 30 dnů: 538 | Posledních 7 dnů: 47 | Poslední den: 6

© 2021 KNH Chomutov | Všechna práva vyhrazena | chomutovknh@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne