10. kolo, Ne 8.10.2023 00:00
Sokol Dobruška27
1.liga ženy20
8. kolo, Ne 1.10.2023 00:00
KNH Litvínov17
1.liga ženy9
6. kolo, Ne 24.9.2023 00:00
1.liga ženy15
Sokol Bakov n/ Jizerou21
5. kolo, So 23.9.2023 00:00
1.liga ženy13
Sokol Dobruška29
3. kolo, Ne 17.9.2023 00:00
1.liga ženy8
KNH Litvínov15
2. kolo, Ne 10.9.2023 00:00
Sokol Blovice20
1.liga ženy15
4. kolo, So 9.9.2023 00:00
TJ Spartak Modřany19
1.liga ženy13
1. kolo, Ne 3.9.2023 00:00
Sokol Bakov n/ Jizerou15
1.liga ženy11
10. kolo, Ne 16.10.2022 00:00
TJ Přeštice A19
1.liga ženy14
7. kolo, Ne 9.10.2022 00:00
1.liga ženy19
TJ Avia Čakovice22
2. kolo, So 10.10.2020 22:00
KNH Chomutov6
TJ Žatec13
2. kolo, So 10.10.2020 22:00
Baník Most NH14
KNH Chomutov13
1. kolo, So 19.9.2020 20:00
TJ Žatec16
KNH Chomutov7
1. kolo, So 19.9.2020 20:00
Baník Most NH16
KNH Chomutov17
4. kolo, Ne 16.2.2020 11:00
TJ Žatec6
KNH Chomutov14
4. kolo, Ne 16.2.2020 11:00
KNH Chomutov22
Baník Most NH18
3. kolo, So 12.10.2019 11:00
TJ Žatec8
KNH Chomutov24
3. kolo, So 12.10.2019 11:00
Baník Most NH11
KNH Chomutov23
2. kolo, So 21.9.2019 13:00
KNH Chomutov22
TJ Žatec13
2. kolo, So 21.9.2019 13:00
KNH Chomutov28
Baník Most NH7
3. kolo, Ne 27.9.2020 17:00
KNH Chomutov11
TJ Žatec14
1. kolo, Ne 13.9.2020 20:00
KNH Litvínov24
KNH Chomutov8
8. kolo, Ne 20.10.2019 14:30
KNH Litvínov35
KNH Chomutov3
7. kolo, So 19.10.2019 15:30
KNH Chomutov8
TJ Žatec34
5. kolo, So 5.10.2019 13:00
TJ Žatec22
KNH Chomutov3
3. kolo, So 28.9.2019 12:30
KNH Chomutov4
KNH Litvínov25
2. kolo, Ne 15.9.2019 12:30
KNH Chomutov5
TJ Žatec11
1. kolo, So 14.9.2019 15:30
KNH Chomutov9
KNH Litvínov26
18. kolo, Ne 26.5.2019 14:30
KNH Chomutov2
TJ Žatec34
16. kolo, Ne 19.5.2019 11:30
KNH Litvínov35
KNH Chomutov9
3. kolo, So 26.9.2020 08:30
KNH Chomutov10
KNH Litvínov0
1. kolo, Ne 13.9.2020 21:00
TJ Žatec15
KNH Chomutov29
6. kolo, Ne 20.10.2019 00:00
TJ Žatec20
KNH Chomutov31
4. kolo, Ne 6.10.2019 00:00
KNH Chomutov23
KNH Litvínov28
2. kolo, Ne 22.9.2019 00:00
KNH Litvínov31
KNH Chomutov20
1. kolo, Ne 15.9.2019 08:30
KNH Chomutov29
TJ Žatec21
10. kolo, So 11.5.2019 12:00
KNH Chomutov16
KNH Litvínov20
9. kolo, Ne 28.4.2019 09:30
KNH Litvínov22
KNH Chomutov16
8. kolo, So 20.10.2018 11:00
KNH Chomutov28
Jiskra Raspenava27
8. kolo, So 20.10.2018 11:00
KNH Chomutov24
Jiskra Raspenava27
8. kolo, Ne 8.10.2023 00:00
Sokol Tymákov B25
KNH Chomutov20
7. kolo, So 7.10.2023 00:00
TJ Všenice30
KNH Chomutov20
6. kolo, Ne 1.10.2023 00:00
KNH Litvínov30
KNH Chomutov28
5. kolo, Ne 24.9.2023 00:00
KNH Chomutov26
NH Řevnice22
4. kolo, Ne 17.9.2023 00:00
KNH Chomutov26
TJ Plzeň - Újezd30
3. kolo, So 16.9.2023 00:00
KNH Chomutov18
TJ Plzeň - Litice25
2. kolo, Ne 10.9.2023 00:00
KNH Chomutov21
TJ Žatec22
1. kolo, Ne 3.9.2023 00:00
Sokol Bakov n/ Jizerou19
KNH Chomutov20
4. kolo, Po 28.9.2020 10:00
NH Řevnice22
KNH Chomutov18
3. kolo, So 26.9.2020 10:00
KNH Chomutov10
KNH Litvínov0
8. kolo, Ne 8.10.2023 00:00
Sokol Tymákov B25
Muži20
10. kolo, Ne 8.10.2023 00:00
Sokol Dobruška27
Ženy20
7. kolo, So 7.10.2023 00:00
TJ Všenice30
Muži20
8. kolo, Ne 1.10.2023 00:00
KNH Litvínov17
Ženy9
6. kolo, Ne 1.10.2023 00:00
KNH Litvínov30
Muži28
5. kolo, Ne 24.9.2023 00:00
Muži26
NH Řevnice22
6. kolo, Ne 24.9.2023 00:00
Ženy15
Sokol Bakov n/ Jizerou21
5. kolo, So 23.9.2023 00:00
Ženy13
Sokol Dobruška29
4. kolo, Ne 17.9.2023 00:00
Muži26
TJ Plzeň - Újezd30
3. kolo, Ne 17.9.2023 00:00
Ženy8
KNH Litvínov15
Přesně 58 dnů museli být národní házenkáři KNH Chomutov bez tréninku. Tato skutečnost se změní v úterý 8.12.2020, kdy konkrétně pro mládežnické složky začíná zimní příprava. Pro přípravu jsme zvolili skvěle vybavenou sportovní halu ve Spořicích, kterou využijí všechny složky týmu. Uvidíme, jak se do přípravy také promítne i povinné nošení roušek při tréninku. Všichni se však extrémně těšíme !!!
1. | Sokol Dobruška | 7 | 193:114 | 14 |
2. | Sokol Blovice | 7 | 140:112 | 12 |
3. | KNH Litvínov | 8 | 128:142 | 7 |
4. | TJ Spartak Modřany | 8 | 122:151 | 7 |
5. | Sokol Bakov n/ Jizerou | 8 | 136:141 | 6 |
6. | 1.liga ženy | 8 | 104:163 | 0 |
1. | TJ Sokol Kyšice | 8 | 174:126 | 15 |
2. | TJ Plzeň - Újezd | 8 | 205:177 | 14 |
3. | TJ Žatec | 8 | 159:154 | 13 |
4. | TJ Plzeň - Litice | 8 | 178:148 | 12 |
5. | TJ Sokol Ejpovice | 8 | 180:167 | 10 |
6. | TJ Všenice | 8 | 180:181 | 8 |
7. | KNH Litvínov | 8 | 180:181 | 7 |
8. | Sokol Tymákov B | 8 | 155:149 | 6 |
9. | KNH Chomutov | 8 | 179:203 | 4 |
10. | TJ Spartak Modřany | 8 | 147:180 | 4 |
11. | Sokol Bakov n/ Jizerou | 8 | 143:168 | 3 |
12. | NH Řevnice | 8 | 142:188 | 0 |
Diskuze