KNH Chomutov
KNH Chomutov

1. kolo, Po 02.09 23:00

TJ Avia Čakovice B18
KNH Chomutov17

TJ Spartak Modřany B

1. kolo, Po 02.09 23:00

KNH Chomutov20
TJ Spartak Modřany B14

KNH Chomutov

5. kolo, So 18.05 08:30

Baník Most NH B21
KNH Chomutov25

KNH Chomutov B

5. kolo, So 18.05 08:30

KNH Chomutov24
KNH Chomutov B16

Baník Most NH B

4. kolo, So 27.04 13:00

KNH Chomutov17
Baník Most NH B18

KNH Chomutov B

4. kolo, So 27.04 13:00

KNH Chomutov25
KNH Chomutov B20

Baník Most NH B

3. kolo, So 27.10 12:00

KNH Chomutov16
Baník Most NH B13

KNH Chomutov B

3. kolo, So 27.10 12:00

KNH Chomutov14
KNH Chomutov B10

KNH Chomutov B

2. kolo, So 06.10 20:00

KNH Chomutov22
KNH Chomutov B28

KNH Chomutov

2. kolo, So 06.10 20:00

Baník Most NH B20
KNH Chomutov17

Kompletní rozpis mistrovských utkání OP SČ PODZIM 2019/2020

Kompletní rozpis mistrovských utkání OP SČ PODZIM 2019/2020

Oblastní soutěžní komise vydala "notičky" alias rozpis k podzimní části soutěžního ročníku 2019/2020. Jednotlivá utkání jsou řazena chronologicky víkend po víkendu, abyste si mohli se svými dětmi plánovat i jiné aktivity. JE TO ČISTĚ ROZPIS OBLASTI BEZ LIGY ŽEN !!!

 

 

 

 

 

 

SO       07.09.              turnaje staršího žactva :  žáci            Žatec                          08:00

                                                                        žákyně       Litvínov                     09:00

                                   

NE      08.09.              ženy: turnaj v Žatci    č. utkání 1 - 6                                     08:30

                                    muži: KNH Chomutov – Spoje Praha                                   15:00

 

SO       14.09.             dorostenky:  č.u. 101  KNH Chomutov – KNH Litvínov     15:30

                                  muži: Avia Čakovice – KNH Chomutov

 

NE      15.09.              dorostenci:   č.u. 201   KNH Chomutov – TJ Žatec             08:30

                                  dorostenky:  č.u  102   KNH Chomutov – TJ Žatec             12:30

 

SO       21.09.              turnaje staršího žactva:    žáci           Chomutov                   09:00

                                                                        žákyně       Raspenava                 09:00

                                   muži: KNH Chomutov – Spartak Modřany                          14:30

 

NE       22.09.              dorostenci:  č.u. 202   KNH Litvínov – KNH Chomutov     14:30

                                   ženy: turnaj v Litvínově č.u. 7 – 12                                 08:30

 

SO       28.09.              muži: KNH Chomutov – Sokol Bakov                             14:30

                                   dorostenci:  KNH Chomutov – Sokol Bakov                    16:15

                                    dorostenky:  č.u. 103  KNH Chomutov – KNH Litvínov     12:30

 

 

SO       05.10.             dorostenky:  č.u. 105  TJ Žatec – KNH Chomutov              13:00

 

                                  muži: Stará Huť – KNH Chomutov                                    08:30

 

NE      06.10.              dorostenky:  č.u.  106  KNH Litvínov – TJ Žatec                14:30

                                  dorostenci:    č.u. 204  KNH Chomutov – KNH Litvínov    12:30

 

SO       12.10.              turnaje staršího žactva:   žáci            Most                          09:00

                                                                       žačky         Chomutov                    09:00

 

NE      13.10.              ženy: turnaj v Chomutově     č.u.13 - 18                              08:00

                                  dorostenci:  č.u. 205   KNH Litvínov – TJ Žatec                 14:30

 

SO       19.10.             muži:  TJ Řevnice – KNH Chomutov                ČAS ZATÍM V JEDNÁNÍ

                                  dorostenky:  č.u. 107  KNH Chomutov – TJ Žatec              15:30

 

NE      20.10.              dorostenci:    č.u. 206 TJ Žatec – KNH Chomutov              09:00

                                  dorostenky:   č.u. 108  KNH Litvínov – KNH Chomutov   14:30

 

SO       26.10.              turnaje staršího žactva:   žáci           Most                             09:00

                                                                       žákyně       Žatec                            09:00

 

Diskuze

Tabulka

1. KNH Chomutov 2 37:32 2
2. KNH Spoje Praha 1 24:20 2
3. NH Řevnice 1 22:20 2
4. TJ Avia Čakovice B 2 33:35 2
5. TJ Spartak Modřany B 2 32:35 2
6. TJ Stará Huť 1 20:22 0
7. Sokol Bakov n/ Jizerou 1 20:24 0

Kompletní tabulka

SEA - Chomutov, s.r.o. Chomutov Ústecký Kraj Pivovar Karásek a Stülpner Klenoty Provazník STRIX Chomutov Svaz NH Vyber Pohár.eu JAKO sport Pro-idea s.r.o.

TOPlist Počet návštěv: 7616
Posledních 30 dnů: 467 | Posledních 7 dnů: 175 | Poslední den: 12

© 2019 KNH Chomutov | Všechna práva vyhrazena | chomutovknh@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne